Kompleksowa Obsługa prawna

W ramach świadczonej przez naszą Kancelarię adwokacką pomocy prawnej, znajduje się szereg różnorodnych zagadnień z wielu dziedzin prawa. Różne potrzeby przedsiębiorców i Klientów indywidualnych wymagają stworzenia dla każdej z tych grup oddzielnej oferty.

 

Klienci indywidualni

W życiu każdej osoby zdarzają się sytuacje, w których warto skorzystać z fachowej pomocy prawnej. Zazwyczaj najlepszym rozwiązaniem jest uzyskanie porady prawnej jeszcze przed podpisaniem umowy czy skierowaniem sprawy na drogę postępowania sądowego. Pozwala to uniknąć w późniejszym okresie zarówno wydatków, jak i nerwów. Udzielamy profesjonalnej pomocy prawnej klientom w dziedzinach takich jak prawo spadkowe, prawo małżeńskie czy prawo gospodarcze. Przez klika lat działalności reprezentowaliśmy wielu klientów przed sądami w sprawach związanych z wyżej wymienionymi działami prawa. Dlatego posiadamy niezbędne doświadczenie i wiedzę do prowadzenia spraw rozwodowych oraz spraw o dział spadku.

dowiedz się więcej

Klienci biznesowi

Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce wymaga znajomości wielu zasad i regulacji. Pomoc w poruszaniu się w gąszczu przepisów najlepiej zlecić profesjonalistom, którzy dołożą wszelkich starań, aby zapewnić Klientowi bezpieczeństwo prawne. Posiadamy ofertę kompleksowej obsługi prawnej firm, która obejmuje profesjonale doradztwo prawne dla przedsiębiorstwa oraz reprezentacje osób prawnych przed Sądami powszechnymi oraz Sądem Najwyższym. Specjalizujemy się w obszarze prawa gospodarczego i prawa upadłościowego, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać możliwie najlepiej o interesy naszych klientów.

 

dowiedz się więcej